O naszym Klubiku

Nasz Klubik Dziecięcy to miejsce przeznaczone dla dzieci od 1 roku do lat 3.

Opiekujemy się dziećmi od 6.30 do 16.00 Od poniedziałku do piątku.

Tworzymy miejsce bezpieczne, kameralne, dostosowane do potrzeb maluchów. Nasze lokal przystosowany został zgodnie z wymogami Sanepidu, Straży pożarnej oraz wytycznymi zawartymi w ustawie z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U. z 2011 r. Nr.45, poz.235 z póżn.zm.) Jesteśmy wpisani do rejestru żłóbków prowadzonego przez Prezydenta Miasta Starogard Gdański w związku z tym jesteśmy pod stałą kontrolą Urzędu Miasta, Sanepidu i Straży Pożarnej. Kadra zatrudniona w naszej placówce posiada pełne kwalifikacje wymagane do sprawowania opieki nad dziećmi, co gwarantuje profesjonalne wsparcie rozwoju każdego dziecka.

Nasz Klubik Dziecięcy zapewnia dzieciom stałą opiekę i warunki do wszechstronnego indywidualnego rozwoju. Zapewniamy bogaty i urozmaicony program. Zabawy i zajęcia prowadzone w Klubie Malucha: manipulacyjno-konstrukcyjne, tematyczne, plastyczne, rytmiczno-muzyczne.

„ PROJEKT W RAMACH DZIAŁANIA 5.3 OPIEKA NAD DZIEĆMI DO LAT 3 REGIONALNY PROGRM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO NA LATA 2014-2020 „

TYTUŁ PROJEKTU: „Aktywizacja zawodowa rodziców opiekujących się dziećmi do lat 3 w Starogardzie Gdańskim przy wsparciu klubiku dziecięcego Iskierka.”
CEL PROJEKTU: Zwiększone zatrudnienie osób opiekujących się dziećmi do lat 3.
PLANOWANE EFEKTY: Utworzenie i utrzymanie 14 nowych miejsc opieki dla dzieci do lat 3 w placówce przy Os. 60 lecia ONP 14/4 c Starogard Gdański.

Galeria